O firmie

Nasza firma została założona w 1997 r i zakres jej działania obejmuje wszystko co wiąże się z branżą komputerową. Zajmujemy się usługami dla firm jak i dla osób prywatnych. Specjalnością naszej firmy jest zabezpieczenie techniczne związane z medycyną i farmacją oraz projektowanie, rozbudowa i instalacja sieci logicznych, a także instalacje specjalistycznego oprogramowania dla aptek, gabinetów lekarskich, programów księgowych oraz ich wdrażanie. Jesteśmy partnerem Europejskiego Funduszu Leasingowego. Osobom prywatnym pomagamy otrzymać kredyt w Lucas Banku.

Pracownicy naszej firmy posiadają szeroką wiedzę związaną z zagadnieniami komputerowymi, jak również predyspozycje do jej przekazywania. Jesteśmy jednym z przedstawicieli firmy KAMSOFT S.A. będącej producentem oprogramowania dla medycyny i farmacji w całym kraju. Obsługujemy już ponad 100 aptek . Jesteśmy również dealerem firmy StreamSOFT, producenta oprogramowania z serii PCBIZNES wspomagającego zarządzanie i kierowanie firmą.
Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu komputerowego firm: Panasonic, Oki, Hewlett-Packard, 3Com, Seagate, IBM, Fujitsu (komputery, drukarki, urządzenia fiskalne, zasilacze awaryjne oraz inne części komputerowe).
Jako pierwsi zainstalowaliśmy system kodów kreskowych w Bydgoszczy, w bydgoskiej całodobowej aptece ALBA. Także jako pierwsi w kujawsko-pomorskim wdrożyliśmy wersję apteki pod system Windows, w bydgoskiej całodobowej aptece ALBA BIS.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zachęci do skorzystania z zaprezentowanych usług. Budując wspólnie sukces handlowy będziemy zaszczyceni mogąc służyć Państwu wszelką radą i pomocą. 
Informacje pochodzą ze strony www.ajkserwis.com