O firmie  |  Usługi  |  Instrukcje  |  Dla aptek  |  Kontakt

O firmie

Nasza firma została założona w 1997 r i zakres jej działania obejmuje wszystko co wiąże się z branżą komputerową. Zajmujemy się usługami dla firm jak i dla osób prywatnych. Specjalnością naszej firmy jest zabezpieczenie techniczne związane z medycyną i farmacją oraz projektowanie, rozbudowa i instalacja sieci logicznych, a także instalacje specjalistycznego oprogramowania dla aptek, gabinetów lekarskich, programów księgowych oraz ich wdrażanie. Jesteśmy partnerem Europejskiego Funduszu Leasingowego. Osobom prywatnym pomagamy otrzymać kredyt w Lucas Banku.

Pracownicy naszej firmy posiadają szeroką wiedzę związaną z zagadnieniami komputerowymi, jak również predyspozycje do jej przekazywania. Jesteśmy jednym z przedstawicieli firmy KAMSOFT S.A. będącej producentem oprogramowania dla medycyny i farmacji w całym kraju. Obsługujemy już ponad 100 aptek . Jesteśmy również dealerem firmy StreamSOFT, producenta oprogramowania z serii PCBIZNES wspomagającego zarządzanie i kierowanie firmą.
Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu komputerowego firm: Panasonic, Oki, Hewlett-Packard, 3Com, Seagate, IBM, Fujitsu (komputery, drukarki, urządzenia fiskalne, zasilacze awaryjne oraz inne części komputerowe).
Jako pierwsi zainstalowaliśmy system kodów kreskowych w Bydgoszczy, w bydgoskiej całodobowej aptece ALBA. Także jako pierwsi w kujawsko-pomorskim wdrożyliśmy wersję apteki pod system Windows, w bydgoskiej całodobowej aptece ALBA BIS.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zachęci do skorzystania z zaprezentowanych usług. Budując wspólnie sukces handlowy będziemy zaszczyceni mogąc służyć Państwu wszelką radą i pomocą. 

Telefony alarmowe:

 
602 156 855
Andrzej Kumorowicz
 
608 069 587
Artur Lipiński
 
668 832 065
Ernest Lewicki
 
508 462 195
Radek Starszak
 
 
* 508 462 193
* dyżur poza godzinami pracy
  i w weekend
 

Informacje bieżące

O firmie   |   Usługi   |   Instrukcje   |   Dla aptek   |   Kontakt
© 1997-2020 AJK SERWIS - Oprogramowanie dla aptek Kamsoft - Usługi informatyczne Bydgoszcz
Strefa serwisu: admin / IP, Webmaster - ITB Vega